Ara
Close this search box.

İktidarsız Muhalefet

Diyorum ya muhalefeti ele geçirmeden iktidarı ele geçirmek hayal!

“Sarhoş’a dokunma zaten devrilecek” derler, Devlet Bahçeli’nin de düşmana ihtiyacı yok. Çapsız ve yalaka gidişatı ile koca bir partiyi eritti. En ufak bir eleştiri yapana iktidar desteğiyle “Fetö’cü damgasını yapıştırıveriyor.

Dün ise CeHaPe’nin Kurultay çalışmasında Kazım Güleçyüz denen ahlaksız yalakanın ifadelerine bakıyorum. “Adalet Kurultayı’nda Said Nursi’den satırlar okumamız ve CeHaPe’lilerin bizi ilgiyle dinlemeleri” şeklinde devam eden açıklamaları sonrası Türkiye’de oy verebileceğim bir parti olmaması gerçeği ile karşılaşıyorum bir kez daha. Atatürk’ün kurduğu bir parti’de PeKaKa destekçisi mi ararsın, teröriste gerilla diyen mi, Fetö’cü mü ararsın yoksa Said’i Nursi okuyan din tacirleri mi?

Keşke hiç durmadan yürüseler. Durunca batıyorlar çünkü!

Kurultay’da ne okumuş hacı?

Said’i Nursi ve Risale’i Nur.

Yaşadığımız bilgi çağında yarım akıllı bir insanın göz gezdirerek yaşadığımız hayata tamamen aykırı olduğunu rahatça görebileceği saçma sapan bir sözde eser. Dört papazın kafalarına göre bir incil yazmasından hiç bir farkı yok. Bunu yazan Said’i Nursi denilen ahlaksız ise bütün hayatı Atatürk’e ve Cumhuriyet’e ihanet ile geçirmiş, Atatürk’e deccal, süfyan diye saldıran bir vatan haini. Milli Mücadele’yi engellemeye çalışmış, İngiliz hükümetine hizmet eden bu sapkın, Bitlis’in Nurs köyünde doğmuş bir Kürt ırkçısıdır. Halen de bir çok takipçisi tarafından Said-i Kürdi olarak anılmaktadır.

Ne işi var bu çapsızların Adalet Kurultayı’nda?

Bir de kurultay’da içki içiliyor diye akape öyle bir gürültü çıkarıyor ki evlere şenlik.

CeHaPe ne yapıyor peki?

“Alkol alan 3 kişiyi kamptan kovduk” açıklaması yapıyor.

Sonra o da kesmiyor, kovulanları önce ihraç ediyorlar, sonra üzerine de para cezası kesiliyor.

Sanırsınız ki sarhoş olup ortalığı yıkmışlar.

Yakında 5 vakit namazını kılmayan, hatim etmeyen, başını uzaylı gibi örtmeyen, müslüman olmayan filan birileri olursa onları da kovarsınız.

Sadrazam’ın “sol” partisi.

Gerçeği dururken çakmasını kim ne yapsın “eyyyyyy CeHaPe”!

Bu yazıyı paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Kaya Boztepe

Kaya Boztepe

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir