Ara
Close this search box.

Çeşitli Söyleşiler ve Foto Galeri

Medya & Görseller

Video ve Röportajlar

Can Ataklı Yazı İşleri

10 Mart 2017’de Halk Tv ekranlarında Can Ataklı ile Yazı İşleri programının konuğu oldum.

Püf Noktası Söyleşi 2

Bir yıl sonra tekrar konuğu olduğum Gülgün Feyman’ın, gurbette yaşamak, orada doğmak, büyümek ve vatan özlemi hakkındaki sorularını cevaplarken Türkiye’nin 2015 yılındaki durumu ve duruşu ile ilgili görüşlerimi de paylaştım.

TIUF Açılış Konuşması

Konuşmacı olarak katıldığım TED İstanbul Ulusal Forumu’nda Türkiye’nin dört bir yanından gelen gençler ile eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdik ve ülke sorunlarına çözüm bulmaya çalıştık.

Günün Konusu Söyleşi

2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri öncesinde konuk olduğum Günün Konusu programında Çiğdem Akdemir ile toplumsal ve siyasal yozlaşma, Türkiye’nin gidişatı, paralel yapı ve daha bir çok konu üzerine konuştuk.

Püf Noktası Söyleşi

2014 yılında Gülgün Feyman’ın konuğu olarak katıldığım Püf Noktası programında Amerika’nın Türkiye’yi nasıl algıladığı ve orada bulunan Türklerin çalışmaları üzerine sohbet ettik.

1 Daha Düşünelim Söyleşi

Bengü Türk’ün canlı yayınlanan 1 Daha Düşünelim programında Çiğdem Akdemir’in sorularını yanıtladım. Programın ilerleyen dakikalarında ise ‘Türküm, Doğruyum, Amerikalıyım’ kitabım üzerine konuştuk.

Commonwealth Club Panel Konuşması

2013 yılında San Francisco’da gerçekleşen ve basının önde gelen isimlerinin yanı sıra Dışişleri Bakanlığı ve Beyaz Saray yetkililerinin de katıldığı Ilımlı İslam ve Laik Cumhuriyet Paneli sırasında yapmış olduğum konuşma.

Ferhat Göçer Türk Günü Yürüyüş Konseri

Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF) tarafından düzenlenen Türk 2011 Günü Yürüyüşünde Ferhat Göçer konser verdi.

Amerika'nın Sesi TV Programı

2011 yılında Amerika’da yaşayan Türklerin siyasi konum ve etkinliğinin son yıllarda önemli ilerleme kaydetmesi üzerine TADA Başkanı Günay Evinch ve TADF Başkanı Kaya Boztepe Barış Ornarlı’nın sorularını yanıtladı.

Sanayi Rotası Röportaj

2009 yılında CNN Türk’ün Sanayi Rotası programı ile Türk Günü Yürüyüşü ve Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF) hakkında, New York’da keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Foto Galeri