Ara
Close this search box.

AKAPE Washington Müdürü ve Saz Arkadaşları

Bir ülkenin, yabancı bir başka ülkenin iç işlerine karışması suçtur, casusluktur.

Her devletin bu tip çalışmaları vardır.

Kimi devlet bizim gibi yabancı ülkelerin hükümet muhaliflerini kendi toprakları içinde toplayıp aleni destekler, toplantılar yapar, insani yardım gönderiyoruz diyerek silahlarla yakalanır, kimi sessiz, sedasız hükümet devirir.

Çapsız hükümetin yüzüne, gözüne bulaştırdıkları işler sadece Türkiye sınırları içinde gelişmiyor. Yurt dışında da benzer ayıpları görüyor ve utanıyoruz.

Amerika’da Akape’nin Washington müdürü gibi çalışan bir hacı var.

Sanırsınız Washington Beylerbeyi!

Bu “hacı” sivil toplum örgütlerini ve halkın bağımsız olarak örgütlenerek kurdukları dernekleri hiç bir şekilde muhattap almayarak kendi uydurduğu bir oluşuma yol veren, Akape’li vekillerin önünde aynı bizim düşman tarafından teslim alınan gece bekçisi Hulusi gibi ters “L” şeklinde durup yalakalığın bile suyunu çıkarabilen çok nadide bir hacı.

Bizden öğrenecek değiller ya!

Halk halt eder diyerek kendileri bir komite kurdular.

Yönlendirme Komitesi.

Nedir bu yönlendirme komitesi?

Hiç bir alt yapısı olmadan, AKAPE Washington müdürünün emir ve komuta zinciri ile hareket eden bir komite.

Zaten başka bir şey düşünülemez.

Bu komite Amerika’da yaşayan tüm vatandaş, soydaş ve öğrencilerin adreslerini sanırım vahiy yoluyla ellerine geçirdiler. Her türlü maddi harcamaları da mucizevi bir şekilde bir yerlerden (!) bir şekilde karşılanıyor bu komitenin.

Sanırım halk örtülü ödenek gibi bağış yapıyor.

Komite aslında kar gayesi gütmeyen bir kuruluş.

Oysa kar gayesi gütmeyen bir kuruluşun lobicilik yapması, başka ülkelerin siyasetçi ve devlet adamlarıyla direk temas halinde olmaları suçtur.

Hacı burayı da guguk devleti sanıyor olabilir tabii.

Komite, Türkiye’nin Amerika’da hukuk işlerini takip eden firmanın ortaklarından tutun da, Federasyon Başkanı seçildikten sonra ruhunu ve derneği AKAPE’ye teslim eden sözde toplum liderlerinden oluşuyor.

Başka kim var?

Kendilerine “müslüman” yakıştırması yapan süslümanların mütakil MÜSİAD Derneğinin Amerika temsilcileri var. İngilizceyi bırakın Türkçeyi bile zor konuşan bu hacılardan başka, yakalarına “Atatürk” rozeti takarak kendilerini “toplum lideri” diye tanıtan yalakalar, iş adamı olmak hevesiyle yanıp, tutuşan sözde “gazeteci”, özde “gasteci”leri, önce Fetö’cü, Fetö gidince hızlı Akape’ci olan avantacılar var. Bu adamların çoğu daha geçtiğimiz seneye kadar “Fettullah Hoca efendimiz” diye gezen ve bize düşmanlık yapan ahlaksızlar.

Albayrak ve Bilal Erdoğan ile tanışmasının dışında hiç bir kredibilitesi olmayan ancak Allah’ın “yürüt ya kulum” dediği bir başka “avuç içi İngliş” hacının sözde bir düşünce kuruluşu var. Türkçeyi “Amarika’da oporosyonlar” diye konuşan hacı bu sözde düşünce kuruluşunun başına da Federasyonu ve ruhunu Akape’ye teslim etmiş olan eski sözde başkanı getirmiş.

Bütün bunlardan daha elim ve daha vahim olmak üzere, bütün bu hacılar tek, tek isimleriyle deşifre olmuş ve Amerikan medyasında ölümsüzleşerek FBI’ın soruşturma açmasına sebep olmuşlar. (Aşağıdaki haber linkine dikkat) Hatta bu sebepten sözde “toplum lideri” zat, gemiyi ilk terk eden olarak bu işlerden paçayı sıyırabileceğini düşünmüş.

Yani bir çeşit “kandırıldım” ifadesi.

Ama hala AKAPE’nin sesi radyosu kılıklı sözde “düşünce” kuruluşundan maaş almaya devam ediyor.

Çok düşünceli bunlar.

Her zaman mütevazı olduk, saygıda kusur etmedik, devlet terbiyesini uyguladık ancak bizim sözde soykırım tasarısını geri püskürtmemizden, bir anda örgütlenip, haberleşip, halkı toparlayabilmemizden, elimizi kaldırınca peşimizden yürüyen binlerce vatandaş ve soydaşımızın bizleri neden desteklediklerini de merak etmez mi, bu her şeyin en iyi ve en doğrusunu bilen şahıslar?

Toplayıp, toplayıp cebimize koyuyoruz.

Hesap zamanı çıkarıp suratlarına vurmak için.

Bunların hepsi onlara elektirik, avrasya tüneli, duble yol ve su olarak yüksek faizi ile geri dönecek.

O zaman sesleneceğim.

Eyyyy yalakalar!

 

Kaya Boztepe

19 Aralık 2016

 

http://www.huffingtonpost.com/entry/how-erdogans-family-uses-non-profits-in-dc-for_us_580a249ae4b0b1bd89fdb11a

Bu yazıyı paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Kaya Boztepe

Kaya Boztepe

Bir Yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir