Ara
Close this search box.

Anadolu Partisi Ve Bölücüler

Ertürk Paşa’nın yazı ve uyarılarını okumayanınız varsa tekrar dikkatlerinizi çekmek istiyorum.

Okuyun lütfen.
Başka isteklerim de var ama:
Eğer bir siyasi partiye üye değilseniz, STÖ’ne üye değilseniz, zamanınızın ve/veya bütçenizin bir kısmını bu dava için harcamıyorsanız, bir protesto veya kutlama için ellerinize bayraklarınızı alıp benim 80 küsur yaşındaki annem gibi yollara düşmüyorsanız bu yazıları okumanıza gerek yok ancak bulunduğunuz ortamdan şikayet etme hakkınız da yok.
1930’lu yılların CHP’si değiliz diyen Kılıçdaroğlu çok doğru bir tespitte bulundu.Gerçekten bu parti o parti değil. Aynı “Yeni Türkiye” söylemi gibi Y_CHP’de Yeni Cemaat Partisi görünümlü bir parti oldu.

Capture10Dersim diyerek ve Tunceli ilimizde vergi vermeyen, yakan, yıkan, asker ve sivilleri öldüren, Kürtçülük politikalarıyla devlete kafa tutan, olmayan toprağını İngiltere ve yabancı ülkelere peşkeş çeken “gerçek” çapulcuları savunup devletin politikalarını yerden yere vuran Kılıçdaroğlu, eleştirdiği dönemin Cumhurbaşkanı kimdir unutmuş görünüyor.
Gezi olaylarında sadece gençlere su dağıtıp, sizler için ne yapabiliriz diye sorsaydı kahraman olabilecek bir CHP’nin bu çapsız politikalarına Kürtçülük yapan, bölücülük yapan, Amerika’ya gelip PKK ile ortak toplantılar yapan genel başkan yardımcıları, sözde Laik Cumhuriyetin politik durumunu Amerika’da değerlendirmek üzere geldiğini söyleyip burada Cemaat’in müdürünün karşısına oturup şirin görünmeye çalışan bir Kılıçdaroğlu ile cemaat yalakası sözde vekilin ben CHP Milletvekiliyim ama CHP’li değilim demesine, cemaat ile kolkola olmasına pek de şaşırmıyoruz artık.
Bizler mazlumun yanındayız diyerek bunca vatan evlatlarını haince, sinsice, şerefsizce, sahte belgelerle, yalanlarla içeri atan, işkence eden cemaat mazlum oldu, bizler de olduk bölücü!

Capture23

Atatürk ilkelerinin ve Cumhuriyetin bekçisi değilim, olmak da istemiyorum diyen şahıs PKK üyesi bir terörist değil, Y-CHP’nin genel başkan yardımcılarından biri.
Anayasa’dan Türklük çıkarılsın, laiklik kaldırılsın diyen bir başka Y-CHP’li.
Atatürk’e “soykırımcı” diyen ahlaksız da aynı şekilde bir Y-CHP sözde vekili.
Atatürk’ü Koruma kanunu kaldırılsın diyen Kılıçdaroğlu için normal konuşmalar bunlar.
Bölücü kim sahi?
Bölücü dedikleri Anadolu Partisi bugün itibariyla % 8.3’de.

Capture33

Birçok insan önce bir görmek istiyordu, istemeden de olsa “bölücü” konumunda olmamak için.
Gördünüz işte, araştırmayı yapan Sonar.
Bu Samsun’dur.
Peşinden Amasya, Erzurum, Sivas gelecek.
Ankara.
İlk hedefimiz Akdeniz!
Tarih bir daha yazılacak.
Hatta anlamayanların anlayacağı dilden söyleyeyim.
İsteseniz de, istemeseniz de Kuva’i Milliye ruhu canlandı.
Bizler de bunun takipçileriyiz.
Yüce Divan’da hatırlatmak üzere…

Bu yazıyı paylaş:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Kaya Boztepe

Kaya Boztepe

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir